Esmaspäev, juuli 15 2024

1. mail esitleb Andres Roots Roundabout Tartu Genialistide Klubi kohvikus vastvalminud EP-d “Electric Dixieland”, mis on juba jõudnud kõlada nii erineva suunitlusega saadetes nagu Raadio 2 “Rocka Rolla”, Vikerraadio “Õhtujazz” ja Radio Suomi “Bluesministeri”.

 

“Põhimõttelise laule eelistava muusikakuulajana ei ole ma ometi pettunud, et siin kõik nood lood instrumentaalid on,” kirjutas laupäevases Õhtulehes plaati arvustanud Tõnis Erilaid. “Minge ja kuulake!”

Bändi kuuluvad Andres Roots (kitarr), Martin Eessalu (kitarr) ja Raul Terep (trummid) ning EP sisaldab kolme spetsiaalselt sellele triole loodud pala – “Room Service”, “Link To Elmore” ja “Three Sticks” – ja uusversiooni Bullfrog Browni “Wagon Swingist”.  Kõigi lugude autoriks on Andres Roots, produtsentideks Roots ja Asko-Romé Altsoo, kaanekujunduse tegi Siret Roots.

Kontsert Genialistide Klubi plaadikohvikus algab teisipäeval, 1. mail kell 21 ning sissepääs on tasuta. Juba 26. aprillil aga saavad huvilised ansamblit kuulda Türi Kultuurimajas toimuval Jazzkaare bluusiõhtul, kus astub üles ka Shoti alternatiivbluusi-guru Dave Arcari.

 

Kuula plaati siit: http://www.reverbnation.com/tunepak/3593833

Lisainfo:
http://www.andresroots.com
http://www.genklubi.ee
http://ohtuleht.ee/blogid/muusikablogi/3391

Previous

Stig Rästa jagab uutele bändidele soovitusi

Next

Zakk Wylde esineb Rock Cafe's

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also