Esmaspäev, juuni 24 2024

16. mail annab esmakordselt klubis Rock Cafe kontserdi kitarrivirtuoos Zakk Wylde oma bändiga Black Label Society (USA), keda tuntakse peamiselt kui endist Ozzy Osbourne’i saatebändi kitarristi.

Tuntud muusiku, laulja ja helilooja Zakk Wylde’i poolt 1999. aastal moodustatud Black Label Society on raskerokibänd, mis on rokisõprade hulgas hinnatud kui väga hea kontsertbänd. Zakk, kes mõnda aega oli kitarristiks ka Ozzy Osbourne’i bändis, kutsus endaga kampa trummari Phil Ondichi ning koostöös salvestati album, millest sai Black Label Society debüütalbum “Sonic Brew”.

2000. aastal salvestati album “Stronger Than Death” plaadifirma Spitfire Records alt. Sellele järgnes esinemine Ozzfesti B-laval, millest valmis aasta hiljem kontsertalbum “Alcohol Fueled Brewtality Live!!”. Järgnesid albumid “Blessed Hellride”, “Hangover Music, Vol. 6” ja “Mafia”. 2006. aastal alustas bänd koostööd plaadifirmaga Roadrunner ning ilmus uus album “Shot to Hell.” 2010. aastal ilmus nende seni viimane uue materjaliga album „Order of the Black“ ning eelmisel aastal nägi ilmavalgust “The Song Remains Not the Same”, mis koosnes eelneva albumi lugude akustilistest versioonidest.

Bändist on aastate jooksul läbi käinud palju erinevaid muusikuid, teiste seas näiteks Metallicasse suundunud Robert Trujillo.

Black Label Society kontserdi pileteid hinnaga 32 Eurot on veel saada Piletilevi müügipunktides.

NB! Kitarrikooli õpilastele on saadaval piiratud kogus veidi soodsamaid pileteid, võta ühendust!

Previous

Andres Roots Roundabout esitleb plaati

Next

Improvisatsioon ja harmoonia kitarril - 2 osa (TÄISMAHUS)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also