Guitar School – The key to the practical guitar playing

11.95

2007. ilmunud raamat “Kitarrikool – võti praktilise kitarrimängu maailma” on ammu läbi müüdud, aga õnneks on veel alles selle raamatu ingliskeelset versiooni. Võrreldes eestikeelsega on siin parandatud mitmed apsud. Algselt kuulus komplekti ka õpetaja tagasiside, aga kuna Kitarrikool.ee veebi enam pole, on ka raamat nüüd selle võrra odavam. Kel on soovi, saab siiski (automaatset) tagasisidet. Selleks võta pärast raamatu ostmist ühendust Kristoga.

Kirjeldus

Eesti populaarseima kitarriõpiku ingliskeelne versioon.

Algajatele mõeldud kitarrikursus, mille peamine fookus on akordide õppimisel. See raamat ei keskendu ühelegi muusikastiilile, sest algus on igal juhul sama. Tutvustatakse erinevaid muusikastiile läbi harmoonia. Kursuse läbinud oskavad moodustada ja mängida kõiki akorde.

Tegemist pole lihtsalt pastakast imetud asjaga, vaid kaante vahele on saanud materjal ja kogemus, mis kogunes Kristo Käo grupitundide käigus, mis toimusid 20. sajandi algul Kitarrikoolis, Tallinna Rahvaülikoolis, Tartu Rahvaülikoolis, Meero Muusikastuudios, Inspira Huvikoolis, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Täienduskoolituskeskuses ja veel paljudes paikades üle Eesti. Kokku käis Kristo kursustelt läbi umbes 2000 inimest. Lisaks 12 000, kes osalesid kursusel Kitarrikool.ee või Guitarcshool.ee kaudu. 

Autor: Kristo Käo, kujundas Eva Labotkin.

A4, spiraalköide, 132 lk, kaasas CDR video- ja helinäidetega. Kitarrikool Publishing

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Guitar School – The key to the practical guitar playing”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.