Allahindlus!

Kiirkursuse DVD

Original price was: 12.95€.Current price is: 7.95€.

Eesti esimene kitarriõppe-DVD komplektis raamatu ja õpetaja tagasisidega. Õpiku ja netikooli kombinatsioon on tõhusa õppimisviisina end juba tõestanud. Komplektis on peale raamatu ja netikooli ka DVD. Olulise erinevusena enamikust kitarriõppematerjalidest sisaldab Kitarrikooli õppesüsteem tagasisidet õpetajalt.

Kirjeldus

DVD, raamatu ja netikooli komplekt neile, kel alustamisega hirmus kiire

 Kõik vajalik alustamiseks!

  •     DVD – Videotundide ja abistava graafikaga (akordimärgid, tabulatuurid, noodid)
  •     Raamat – Kogu info on kirjas ka komplekti kuuluvas raamatus
  •     Õpetaja abi hinnas – Saada harjutused netikooli ja õpetaja kuulab need üle
  •     Mängid koos bändiga – Helinäited on trummi, bassi ja kitarridega

Vaata tutvustavat videolõiku:

DVD ja raamatu autor, Kitarrikool.eu asutaja, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kitarriõppejõud KRISTO KÄO:

Olen viimasel 10-l aastal õpetanud kitarri umbes paarile tuhandele inimesele paljudes muusikakoolides, samuti kitarrilaagrites, töötubades ja viimastel astatel ka Eesti Muusikaakadeemias, kuid minu seni kõige põnevam töökoht on Kitarrikooli projekti juures, kus õpetan inimesi muuhulgas ka internetikoolis.

Ka see õppematerjal on seotud Kitarrikooli netikooliga sel moel, et plaadi omanikule on tagasiside neti kaudu tasuta – salvesta oma harjutused ja õpetaja kuulab need üle! See võimalus on seni toetanud paljusid kitarriõppijaid.

Muuseas, mul on seni kõige positiivsemad kogemused muusika õpetamisest just nende inimestega, kes pilli oma lõbuks ja vabatahtlikult õpivad. Põhjus on lihtne – kui muusika on sinu jaoks hobi, ei muretse sa selle pärast ülearu ja tunned end pilli mängides mõnusalt. Samuti annab see, kui tahtmine tuleb sinu enda seest, õppimisele kõvasti hoogu juurde. Õnneks on kitarr selline pill, mille mängimine keskmisel tasemel ei käi kellelegi üle jõu ja kõik oleneb lõpuks vaid tahtmisest.

Kitarrikooli Kiirkursus jätab välja peaaegu kogu teooria, mis oleks vajalik, et kõigest põhjalikult aru saada. Ma olen rääkinud paljude kitarrihuvilistega, kes kasutavad õppimisel mõnd õpikut ning kui nad ei saa mõnest asjast aru, siis on nad veidi mures ja ei saa õppimisega edasi minna. Ma ei taha mingil juhul öelda, et see, mida kitarriõpikutes kirjutatakse, oleks vale või ülearune – vastupidi, kogu info on enamasti tõele päris lähedal, kuid selleks, et tohutult suures infohulgas orienteeruda, vajaksid sa kogenud kitarriõpetaja abi, et saada teada, mis on sinu jaoks hetkel oluline ja mitte.

Nii et kui tahad teada, MIKS asjad muusikas nii või teisiti on, soovitan sul tutvuda Kitarrikooli esimese õpperaamatuga “Kitarrikool – võti praktilise kitarrimängu maailma” või kui sa tahad harmooniast veel rohkem teada, siis “Eesti rahvaviisid kitarrile”.

See õpetus siin on aga mõeldud neile, kellel on mängima hakkamisega hirmus kiire ja ka neile, keda esialgu ei huvitagi, mis auto kapoti all on – peaasi, et hästi sõidab ja hea välja näeb!

Hakkame siis koos harjutama!

Kristo

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kiirkursuse DVD”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.