Dave Arcari väisab taas Eestit


Alternatiivbluusi mängiv šoti päritolu Dave Arcari annab aprillis Eestis kokku kuus kontserti – kaks kuu alguses ning siis, pärast suuresinemist Helsinkis ja uue plaadi lindistusi, tuleb ta Jazzkaare ajaks tagasi.

Arcari uus album Nobody’s Fool ilmus 20. märtsil Prantsuse plaadifirmalt Dixiefrog Records.

Arcari on lava jaganud mitmete tunnustatud artistidega, sealhulgas legendaarse Steve Earle, Alabama 3, Seasick Steve’i, Toby Keith’i ja bluus-rokkar veterani Robin Troweriga. Tema uusim album Devil’s Left Hand  kogub kiitvaid hinnanguid ja kõlab sageli raadios ning aitab müüa ka varasemaid plaate Got Me Electric (2009) ja Come With Me (2007).

Briti ja Euroopa festivalide püsiesinejana peab Arcari viimase aja tipphetkedeks Glastonburyt; Molulin Bluesi festivali Hollandis, Belgia Peer Festivali (koos Jeff Beck, Joe Bonamassa ja Steve Winwoodiga); BluesAlive Tsehhis ja Poolas. Soolokontserdid Eestis, Soomes, Saksamaal, Iirimaal ja üle Inglismaa jätkavad Ascari ja tema muusika tutvustamist laiemale kuulajaskonnale, piiritlemata konkreetset žanri. Seni viiele heliplaadile jäädvustatud Arcari isikupärane bluus on inspireeritud peamiselt pungist, rämpskantrist, rockabilly’st ja 1930ndate deltabluusist.

Kontserdid toimuvad:

4. Aprill (20:00) – Illegaard, Tartu (Muddy 99: feat. Andres Roots’ Roundabout)
7. April (20:00) – Kentuki Lõvi Pubis Pärnus
24. April (20:00) – Jazz del Mar Jazzclubi Kuressaares
25. April (19:00) – Viljandi Pärimusmuusikaait
26. April (19:00) – Türi Kultuurikeskus (+ Andres Roots’ Roundabout)
29. April (15:00) – Narva Kultuurikesus Geneva

Previous Henno Kelpi bassikursuse fotod
Next Tarvo Valm - Beyond The Wall Of Tears soolo

No Comment

Leave a reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.