Alternatiivmõõtmes avastati uus biitlite album


Üks mees väidab, et külastas teist dimensiooni, kus The Beatles jätkas plaadistamist – ja tal on selle tõestuseks kassett.

James Richards kinnitab, et ärkas paralleeluniversumis, kus ta sattus biitlite uuema albumi peale, mida meie mõõtmes üldse ei tehtudki, ja suutis isegi lindistuse kaasa tuua.

“9. septembril 2009 kogesin midagi, mida mul endal on tänini raske uskuda,” ütleb ta. “Minu valdusse sattus kassett, millel on The Beatlesi avaldamata album. Tegelikult pole see mitte ainult avaldamata album, vaid see lindistati mitu aastat pärast bändi laialiminekut.”

James väidab, et kaotas pärast oma koera tagaajamist teadvuse ja ärkas universumis, kus dimensioonidevaheline reisimine oli normaalne. Ta ärkas haiglas, kus tema eest hoolitses biitlite fänn, kes selgitas, et tolles dimensioonis pole see bänd surnud, vaid jätkas plaadistamist.

Tõestamaks, et tema reis tõepoolest aset leidis, varastas ta kasseti, sest talle keelduti seda andmast.

Mõistagi on see kõik mukikaki, aga lehekülg sisaldab albumi jagu väidetavaid biitlite lugusid, mis kõlavad nagu olemasolevate arhiivisalvestuste remixid. Esimese kahe loo põhjal otsustades pole need lootusetult halvad, aga ka mitte eriti erutavad.

Jaburat veebilehte saab uurida aadressil TheBeatlesNeverBrokeUp.com

(allikas)

Previous Jorma Puusaag mängis esimesed hitid suletud uste taga
Next BändCämp − loominguline tee läbi muusika

1 Comment

  1. 09/02/2021

    Guitaa is an online music learning platform connecting Teachers and Students. Student can choose from 100 of recorded course for guitar, piano and ukulele and many more instrument. They can also Get 1 to 1 classes from instructor of your choice. Guitaa’s rich song library has tutorial of more than million + songs.
    Visit https://www.guitaa.com/

Leave a reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.