Neljapäev, juuni 13 2024

Haapsalu Augustibluusi laupäevase raudteejaamakontserdi esinejad ilmutasid koostöös festivaliga promosingli „Solitaire”, millel on tegevad nii Tartu ansambel Andres Roots Roundabout, lätlaste El Trio kui USA mandoliinimängija Bert Deivert.

Plaadi vastsalvestatud nimiloos laulab El Trio solist Lorete Medne ning tuubat mängib Edgars Galzons, kitarril on Andres Roots ning löökriistadel Raul Terep. CD-singli „B-poole” pala „Lightnin’ On Horizon” pärineb Andres Roots Roundabouti mulluselt albumilt „Leigh’s Spider Jam” ning sellel kuuleb Rootsi ja Terepi kõrval Bert Deivertit mandoliinil ja Martin Eessalu slaidkitarril; laulab Briti laulja L.R.Phoenix, keda küll tänavu Haapsallu oodata ei ole, kuid kes on seal varem esinenud.

Rootsi jaoks on see 2000. aastast juba 11. kord Augustibluusil üles astuda; tänavu on Roots ja/või Roundabout kontserte andnud veel festivalidel Jazzkaar, Ugriblues, Pärnu Bluusipäevad, Blue Icicle, Underground Blues 2, Stompin’ At The Savoy (Soome), Leppävirta Blues Picnic (Soome), Kaavi Blues (Soome), Louisiana Cajun Party (Soome), Le Blues Autour du Zinc (Prantsusmaa) ja Fontaine Festival (Läti).

Kontserdil Haapsalu raudteemuuseumis esinevad Bert Deivert & Brian Kramer, Andres Roots Roundabout ja El Trio ning see toimub laupäeval, 18. augustil kell 15.

Kuula plaadi nimilugu:

Previous

Kosmofon & Tartu Popi ja Roki Instituut

Next

Kitarrivisionäär Jason Carter Eestis sel nädalavahetusel

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also