Millal ajakiri Kitarr poodidesse ja tellijateni jõuab?


Kuna see küsimus kõlab praegu tihti, siis jagan veidi selgitusi: ajakiri tuli trükist 6. detsembril ja poodidesse mõeldud osa liikus trükikojast otse vahendajale. Neil läheb maksimaalselt kaks nädalat, et ajakiri üle Eesti poodidesse jõuaks. Miks nii kaua? Ei tea, aga kuna Eestis on selles valdkonnas monopol, siis peab leppima. Õnneks on see probleem vaid esimese numbri puhul. Helistasin täna üle ja vastus on, et selle nädala jooksul on poodides. Tore.

Avapidu oli 7. dets., siis said esimesed paarsada inimest oma ajakirjad otse peolt ja Kitarrikoolist kätte. Järgmisel päeval, 8. dets. läksid tellijate ajakirjad Express Posti lattu, kes hakkas muudkui andmebaase töötlema ja laiali kandmisega alustas sel nädalal. Seega praegu on suuremal osal esimeses laines tellinutest ajakirjad käes. Rohkem aega läheb maapiirkondadega, kus Express Post ise kannet ei teosta, vaid teeb koostööd Eesti postiga.

Kõik tellimused, mis tulid pärast 8. dets. on läinud jooksvalt Kitarrikoolist posti ja jõudnud tellijateni järgmisel tööpäeval. Seega on praegu kõige kiirem moodus tellida ajakiri Kitarripoest. Paneme praegu iga päev neid sülega posti.

Järgmine number jõuab postkasti ja poodi juba sissetallatud rada mööda. Lisaks kiletatult, sest tuleb välja, et on inimesi, kelle postkastid ei pea hästi vett (minu oma näiteks:)

Suur-suur tänu kõigile, kes seni ajakirja tellinud või ostnud on, sest eks ta on paljude jaoks põrsas kotis. Me teeme parima, et ajakirja sisu vastaks ootustele ja ootame kõiksugu ettepanekuid ja tähelepanekuid. Muide, töö järgmiste numbritega juba käib, aga ma ei taha siinkohal midagi paljastada…

Previous Odav vs kallis kitarr
Next Vaido Petser: iga päev on samad noodid

2 kommentaari

  1. Andrus
    23. dets. 2011

    Tänasest on lõpuks ometi jõudnud ajakiri ka suurematesse R-kioskitesse. Peaks olema ka Prismas ja Rimis.

  2. Karel
    15. veebr. 2012

    Ostsin ka Kitarri, minu jaoks päris põnev lugeda. Kahju, et ainult 4 tükki aastas ilmub, ootan järgmist numbrit väga! Ja kiitused Kristo Käo’le tema tegemiste eest!

Leave a reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.