Tallinnas toimub juulis 4-päevane bluusifestival


Tänavune bluusifestival Ugriblues leiab aset 18.-21. juulil kolmel Tallinna laval korraga: Luscher&Matieseni veiniterrassil Toompeal, Kalamaja Port Noblessneris ning Viimsi rannarestoranis Paat. Juba teist aastat toimuva ürituse peaesinejateks on seekord lahetagused legendid Honey B & Kuloniemi ning Tuomari Nurmio.

ugriblues

Veel astuvad üles 1966. aastal Soome esimese bluusibändi Harp asutanud suupillimängija Sonny Boy Magnusson ansambliga Famous Boogiemen, Ismo Haavisto & Andres Roots (Soome/Eesti) tribuudiga Muddy Watersile, Mary Ann & The Tri-Tones (Tallinn), Robbie Hill & The Blue 62’s (UK/USA/Soome), Jari Rättyä & Käärmekeitto (Soome), Olli Ontronen & Mighty Shitty (Soome), Three Leg Dog (Eesti/Austraalia), Cathouse Radio (Tartu) ning Pärnu Bluusiklubi väga noorte meeste duo Fredi & Siim.

Famous BoogiemenTallinna esimene iga-aastane bluusifestival sai alguse läinud augustis, mil kontserdid toimusid nelja päeva jooksul Luscher&Matieseni terrassil ning peasinejaks oli põhjanaabrite Black River Bluesman; ka tänavu saab autentse ja traditsioonilise bluusi kõrval kuulda moodsat ja avangardset kraami. Ugribluesi eesmärgiks on pakkuda head muusikat suvises Tallinnas ning tugevdada sidemeid Eesti ja Soome muusikute ning kontserdikorraldajate vahel.

Lisainfo ja kontakt:

Peakorraldaja: Peke Eloranta, tel.: 526 3065
Programmijuht: Andres Roots, tel.: 5599 9182
http://ugriblues.blogspot.com
https://www.facebook.com/ugriblues

Previous Noorema põlvkonna progekitarrist Kristen Kütner
Next Argo Vals „Tsihcier”

No Comment

Leave a reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.