Esmaspäev, juuni 24 2024

Jon Gomm sai oma esimese kitarri kaheaastasena ning nüüd tuuritab ta ringi laulja ning virtuooskitarristina. Tema eripäraks on üheaegne laulu, soolo, bassi ja trummi esitamine, jättes mulje nagu mängiks terve bänd.

Tekst: Marko Allikson

Oma ideede allikaks peab ta ebakonventsionaalset lähenemist akustilisele kitarrile, justkui poleks ta tavalist kitarrimängu kunagi näinudki. Huvitavama tulemuse saamiseks kasutab ta erinevaid kitarrihäälestusi. Jon on küll Thames Valley University diplomiga muusik, ent raamide lõhkumiseks kasutab ta mittetraditsioonilist mängustiili.

Jon Gomm esineb Õllesummeri festivalil Chill Out Veiniaias laupäeval 7. juulil kell 19:00.

Jon on hea meelega valmis korraldama samal päeval ka meistriklassi kaasaegse akustilise kitarrimängu huvilistele. Meistriklass toimub Von Krahlis kell 11:00, kui osalejaid on vähemalt kuus (hind sel juhul 55.- €), maksimaalselt mahub osalema 20 inimest (hind langeb siis 16.50 € peale).
Kuna ta on koolitanud Euroopa kauaaegseimas kitarrikoolis nii seitsmeaastasi kui kraadiõppe tasemel kitarriste, on meistriklassi oodatud igasuguse ettevalmistusega kitarrihuvilised.

Osalemissoovist andke teada e-mailile: marko.allikson@gmail.com

Vaata ka videonäidet:

Previous

Dramamama „VIP”

Next

Kuidas kitarr iSeadmetega kokku käib?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also