Kolmapäev, juuni 19 2024

Tartu trio Andres Roots Roundabout salvestas 28. septembril Inglismaa tööstusrevolutsiooni-aegse Quarry Bank Milli näitustesaalis pooletunnise raadiosessiooni, mis läks 3. oktoobril eetrisse Stockporti Pure 107.8FM saates „Roots & Fusion” ning on interneti vahendusel ka Eestis kuulatav ja tasuta allalaetav siin.


Akustiline live-salvestus sisaldab intervjuud ja kuut muusikapala, mille hulgas on kohapeal improviseeritud ja saatejuhile pühendatud „Rick Stuart’s Blues”, plaatidelt tuttavad „Shades”, „Room Service” ja „Wagon Swing”, Bullfrog Browni „Build Me A Statue” ning seniavaldamata „The Other Rhumba”. Saatejuht Rick Stuarti sõnul on tegemist „kõige ägedama asjaga, mis on pärast Skype’i Eestist tulnud.”

27. septembril esines Andres Roots Roundabout Liverpooli klubis Lomax, kus on üles astunud ka näiteks Radiohead, Muse, Oasis ja Coldplay, 28. septembril järgnes Stockporti Blue Cat Cafe, mille laval taasühinesid omal ajal The Smithsi Johnny Marr ja Andy Rourke, ja 29. septembril 2000. aastate indiefolgi-buumi keskmeks olnud Manchesteri Dulcimer.
30. septembriks plaanitud Didsbury Kunstifestivali vabaõhulava jäi aga festivaliala üleujutuse ja paduvihma tõttu avamata ning Roundabouti pühapäevane esinemine tõsteti lähedalasuvasse Iiri pubisse O’Neill’s.

Ansambel külastas Inglismaad koosseisus Andres Roots (kitarr), Martin Eessalu (kitarr) ja Raul Terep (trummid); tuuri toetasid Eesti Muusika Eksport MTÜ ja Eesti Autorite Ühing.

Lisainfo:
http://podcast.pureradio.org.uk/index.php?id=1823
http://pureradio.org.uk/rootsandfusion.html
http://www.andresroots.com
http://www.reverbnation.com/andresroots
https://www.facebook.com/andres.roots.roundabout

Previous

Kuue näoga Argo Vals

Next

Uppsala kitarrifestival juba sel nädalal

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also