Sügisel kiitis EAS heaks Kitarrikooli projekti, mille sisuks oli osaleda kahel muusikamessil. Esimene neist toimus oktoobri lõpus Helsinkis ja seal osalesime oma väljapanekuga. Tutvustasime äsja valminud ingliskeelset õpiku ja netikooli kombinatsiooni “Guitar School – the Key to the Practical Guitar Playing”. Nüüd märtsis läheme külalisena Frankfurdi messile, mis on üks maailma suurimaid muusikasündmusi.

Frankfurdis ootab meid eelkõige ees kohtume juhtiva USA muusikakirjastaja Mel Bay’ga. Kuna meie õpik on neis juba huvi äratanud, on lootust saada kokku ka korporatsiooni presidendi ning asepresidendiga. Meie eesmärk on leida oma õppematerjalile levitaja ingliskeelsel turul. Ise me ilmselt levitada ei suuda, sest see tähendab suurte koguste trükkimist ja pealegi pole vaid väheste nimetustega kirjastusel mingit mõtet oma masinavärki käima tõmmata. Kitarrikooli asi on ikka keskenduda paremate õppematerjalide tegemisele.

Lisaks kohtume ka Kitarripoe varustajatega ja loodame leida mõne uue ja huvitava tootja. Saame kokku ka ühe vana briti kitarrikollektsionääri ja tuntud filantroobiga, kes on samuti Mel Bay kaudu meie õppematerjalidega tutvunud ja on üsna huvitatud meie edasisest käekäigust ja uurib võimalusi meie ideid toetada. Eks näis 🙂

Previous

Kogemused kitarride ostmisega

Next

Kui kiiresti on võimalik kitarri mängima õppida?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also