Frankfurdi muusikamess I


Esimene messipäev seljataga ja kott ning pea infot täis. Hommikul tundus, et ei olegi kuigi palju inimesi ja asju, mida vaadata, aga hiljem selgus, et on rohkemgi, kui ühe päevaga jõuame vastu võtta. Helitehnika ja valguse osakonda ei jõudnudki lõpuks.

Kuna tegemist on tähtsuselt ja suuruselt umbes maailma teise muusikamessiga (NAMM Show on veel suurem) ja kindlasti Euroopa suurimaga, on kohal kõik tootjad, kellest kunagi kuulnud olen ja lisaks veel terve hulk väikseid tegijaid Euroopast ja palju hiinlasi. Hiinlased müüvad praktiliselt kõike – elektroonikavidinatest kitarride ja võimenditeni. Palju on hispaanlasi ja prantslasi, kes on peamiselt kitarridega väljas. Täna ei jõudnud suurt midagi proovida, sai lihtsalt ülevaate sellest, mis olemas on.

Võimendid, efektiplokid, salvestustehnika, elektrikitarrid, klassikalised kitarrid, akustilised kitarrid, trummid, viiulid, noodid, puhkpillid, aasia pillid, õpikud, bändid, muusikakoolid, muusikafestivalid jne. jne. Kõik on kohal.

Kitarrikoolil oli kohtumine Kitarripoe varustajatega ja saame varsti pakkuda üht-teist põnevat ja uut! Homme hakkan kitarre proovima, loodan leida midagi head hispaania käsitööpillidest.

Terve päev on erinevatel lavadel palju esinejaid ja pikemalt jäime täna vaatama funky-legendi Bootsy Collinsit:

Previous Kust leida kitarrinoote ja tabulatuure?
Next Kitarrikool Frankfurdi muusikamessil II

No Comment

Leave a reply

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.