Esmaspäev, juuli 22 2024

Registreerumine noorte kontserdikorraldajate konkurss-koolitusele MiMo kestab esmaspäeva, 6. maini.

mimo-web

Aprilli keskel Tallinna vanima alternatiivmuusikaklubi Von Krahl poolt käivitatud noortele kontserdikorraldajale suunatud konkurss-koolitus MiMo (Moving In! Moving On!) on jõudmas otsustavasse faasi. Sooviavalduste esitamine konkursile läheb lukku esmaspäeval, 6. mail kell 18:00 projekti kodulehel www.mimo.vonkrahl.ee
Kui seni on MiMo õpitubade raames lahatud bändi kui üksuse toimemehhanisme ning muusiku argipäeva ja käsitletud demosalvestuse vormistamist, siis seekord on fookuses muusikaelu korraldajad-niiditõmbajad.

“Ega keegi ei oota ju, et 18-aastane võtab kätte ja hakkab kontserte korraldama,” ütleb just nii vanalt Von Krahlis kontsertsarja Leace & Pove käima tõmmanud Mihkel Matkevicius. „Tegemist on ainulaadse võimalusega saada näpunäiteid kogenult tegijatelt ning neid koheselt katsetada. Rääkimata esimesest sammuks oma kontaktivõrgustiku loomisel. Eks tõsiseltvõetavus tuleb kogemustega. Kui sul on juba midagi ette näidata, siis inimesed usaldavad ja võtavad sind tõsisemalt,” kinnitab Matkevicius

Et korraldajakoolitusest osa saada, anna end üksi või oma bändiga üles kuni esmaspäeva, 6. maini kell 18:00 MiMo kodulehel www.mimo.vonkrahl.ee. Asjatundjatest koosnev žürii valib 8. maiks välja 30 bändi ja 8 korraldajat, kellest MiMo veebis toimuva rahvahääletuse järel jääb järgi pool. Sõelale jäänutega võetakse peatükk peatüki haaval läbi peokorralduse ning kultuuritööstuse põhitõed ja loositakse välja esimese konkurss-peo korraldustiim.

mimo-plakatAjakava:

11.04-6.05 MiMo ja Von Krahl otsivad peokorraldajaid! Anna end üles! Avalduste esitamine ja registreerumine http://mimo.vonkrahl.ee/registreerimine-korraldaja/
6.05.-8.05 žürii valib laekunud avalduste seast välja 30 bändi ja 8 korraldajat
8.05-19.05 veebihääletuses selguvad 12 edasi pääsevat bändi, žürii valikul 4 potentsiaalsemat korraldajat

22.05 MiMo klass 1: ETIKETT
Praktiline koolitus Von Krahli baaris, kus showbisnise vanad kalad räägivad, kuidas peomaastikul asju aetakse. Kuidas suhelda bändide, klubi ja tehnikutega nii, et keegi ei tunneks end kõrvalejäetuna? Mis järjekorras kellega mida kokku leppida?

29.05 MiMo klass 2: PRODUKTSIOON
Tehniline koolitus: helimehed, tehnika, riderid, ajakavad jne. Mida on milleks vaja  ja kuidas seda kõike piiratud eelarve tingimustes korraldada?

5.06 MiMo klass 3: PROMO
PR + meedia. Kuidas teha nii, et sündmus pälviks meedis eelkajastust? Mis on pressiteade ja kuidas seda koostada? Mida pidada silmas ajakirjanikega suhtlemisel?
Pannakse paika esimese peo esinejad ja korraldaja. Jagatakse ülesanded – kirjuta kokku ürituse kontseptsioon jne.

19.06 MiMo pidu 1

26.06 MiMo pidu 2

3.07 MiMo pidu 3

10.07 MiMo pidu 4

19.07 MiMo gala

Koolitus on kõigile 16.-26. aastastele MiMo konkursil registreerunud muusikahuvilistele tasuta.

Lisainfo:
mimo@vonkrahl.ee

Previous

Kitarrimeister Halvo Liivamägi

Next

Aivar Oja ja tema pillid

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also