17. aprillil esineb Tallinnas, Nokia Kontserdimajas humoorikas ukulele orkester − The Ukulele Orchestra Of Great Britain. Eranditult ukuleledest koosnev orkester esineb Tallinnas oma Skandinaavia turnee raames.   

Orkester alustas oma tegevust aastal 1985 ning on 27 aasta jooksul esinenud pea kõigis suuremates kontserdisaalides Suurbritannias. Orkestri repertuaari kuuluvad tuntud hittidest tehtud humoorikad töötlused, mis on muudetud ukulelede abil omamoodi originaalseteks.

Oma tegevusaastate jooksul on orkester osalenud ka legendaarsel Glastonbury festivalil ning esinenud täismajadele Royal Albert Halli ja Barbican Centeri kontserdisaalides Londonis. 2008. aastal esinesid nad Londoni Hyde Parkis koos Cliff Richardiga ligi 170 000’le fännile. Oma lemmikuteks peab orkester näiteks David Bowie, Nirvana, Kate Bushi, Bachi ja Sex Pistolsi loomingut.

Käesoleva aasta aprillis, enne Tallinnasse jõudmist võtab orkester ette pika kontserttuuri Austraalias, mängides sealhulgas ka Sydney ooperimajas.

Piletid The Ukulele Orchestra of Great Britain Tallinna kontserdile on müügil Ticketpro internetipoes aadressil www.ticketpro.ee, kõigis Ticketpro müügipunktides üle Eesti ning Eesti Kontserdi kassades.

Vaata ka videot:

Previous

Galvanic Elephants – Moonstruck

Next

Kitarri sugulaspillid: Ukulele (TÄISMAHUS)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also