Neljapäev, juuni 13 2024

Kitarrikooli mehike. Peeter Piigi joonistusJuba ammu on inimesed harjunud sellega, et üsna palju häid ja kasulikke asju saab netist kätte täiesti tasuta. Vahel mõni viitsib mõelda, et milles see konks on, aga väga tihti seda konksu polegi. Eks suurtel korporatsioonidel on tasuta sisu jagamiseks omad põhjused, kuid paljud hobidega seotud saidid jagavadki infot lihtsalt andmisrõõmust.

Kitarrikooli netikursus oli aastatel 2007-2009 tasuline, kuid 2009. a. sügisest kõigile tasuta kättesaadav. Selleks tuleb vaid end registreerida ja soovi avaldada. Väga paljud kitarrisõbrad on seda võimalust rõõmuga kasutama asunud ja mul on ka hea meel, sest suur töö on tehtud ja mida rohkem inimesi sellest kasu saab, seda parem.

Igasuguste hobide puhul on suhtlemine teiste omasugustega väga oluline ja eks seepärast tekivadki foorumid, kus inimesed oma tähelepanekuid ja probleeme jagavad. Kitarrikooli puhul käib osa suhtlust foorumi kaudu, kui nüüd ka siinse blogi vahendusel ning kuna paljude elu on ammugi Facebooki kolinud, siis nüüd on Kitarrikool ka sinna pesa teinud ja see on operatiivne võimalus meie kursuste ja muude uudistega kursis olla. Kitarrikooli noor Facebooki leht asub siin.

Infot jagame aga ka mujal. Paljud on avastanud siinse blogi kõrval võimaluse lasta endale kord kuus saata kitarrisündmuste kalendrit. See on samuti tasuta ja on minu subjektiivne valik lähema aja kontsertidest, kuhu kitarrihuviline võiks minna. Õigemini, kuhu ma ise läheks või lähengi. Hiljuti ilmunud tasuta e-raamatut kitarride valimisest on juba lugenud veelgi suurem hulk inimesi ja päris paljud ka praktilist abi saanud.

Kõike ei taha ette ära öelda, aga mitmesugust tasuta infot on Kitarrikooli projekti raames veelgi tulekul. Info taha ei tohiks kellegi kitarrimängu unistus küll enam jääda, nagu see oli veel mõnikümmend aastat tagasi, kui õpikuid lihtsalt ei olnud. Kes veel vähekenegi inglise või vene keelt valdab, selle võimalused on uskumatult avarad – leiduks ainult aega ja õnne, et õigetele lehtedele sattuda. Kui aga midagi põnevat leiad, anna teistelegi teada!

Previous

Eestis tehtud kitarrid

Next

Sirja lugu kitarrõpingutest

1 comment

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also