Esmaspäev, juuni 17 2024

Reedel, 22. märtsil toimus Von Krahli baaris Guitar Jamboree ehk parimate kohalike kitarristide festival. Kolmandat korda aset leidnud kitarristide kogunemisel astusid lavale oma ala tipud, teiste seas Riho Sibul, Tõnu Aare, Laur Joamets, Andres Roots, Martin Jürman, Tõnu „Tõun“ Timm ja Jaanus Nõgisto.

Pärast kümmet aastat otsustas kitarrst Martin Jürman Smilersist lahkuda. Viimaks ometi saab ta laval teha kõike, mis pähe tuleb.
Pärast kümmet aastat otsustas kitarrst Martin Jürman Smilersist lahkuda. Viimaks ometi saab ta laval teha kõike, mis pähe tuleb.

Tekst ja fotod: Kris Moor

Iga kitarrist sai mängida umbes 2-3 lugu. Pillimeeste vahetus võttis küll peolt veidi hoogu maha, ent iga esineja oli igati ootamist väärt. Ühisesinemise asemel kujunes peo kulminatsiooniks hoopis Martin Jürmani ja burleski-tantsija Daisi Normaki lava-show, mille käigus viskas Jürman oma kitarri puruks: Gibson Les Paulil tuli pea otsast ära. Ilmselt polnud see päris nii plaanitud, sest pärast pillilõhkumist pidi ta ühe loo veel mängima. Laur Joamets oli valmis oma pilli laenama, aga mitte just kõige muretumalt: „Ma võin sulle ju oma pilli anda, kui sa seda ka ära ei lõhu.“

Aga viimane lugu oli äärmiselt rahulik ja Joametsa pill jäi paraku terveks.
Kõikide Facebooki kaastundeavalduste peale kommenteeris päevakangelane napilt: „Rock’n’roll… no worries...“

That’s the spirit!

Fotogalerii ajakirja Facebooki lehel.

Fotogalerii:

Previous

Näide elust: Ly Tammerik GAG-ist pidas kitarritundide päevikut

Next

Rein Pärna intervjuu Kristo Käoga Kuku raadio haridussaates KoolOn

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also