Festival „Easter Bloody Easter” toimub Tallinna rokiklubis F.U.B.A.R. esmakordselt 13.15. aprillil ja toob kolme päeva jooksul Tallinna südames lavale Eesti raskemuusika tipud ja naabrite Soome, Läti ning Leedu karmid tegijad. Kokku lausa 18 artisti.

Re-Armed

Festivali esimesel päeval alustatakse programmi võrdlemisi hilja, et raskemuusika sõbrad samal õhtul toimuvalt Napalm Death’i kontserdilt jõuaksid ka F.U.B.A.R.-is toimuvast osa saada. Laval müristab keset ööd kolm Soome thrash-, groove- ja death metal-bändi ja meie kohalik north shaman metal’it küttev Rattler.

Teisel päeval lööb sõjatrummi teiste seas edasi eelmise aasta Eesti Muusikaauhindade nominent Statica ja osalevate bändide seas tumeda pärlina sätendav death metal’i kuulsus Horricane mille eesotsas veab atra Hard Rock Laagri peakorraldaja Rattler ise. Lisaks on laval veel 4 kvaliteetset ja hukatuslikku punti, esindatud on kogu Baltikum.

 

Easter Bloody Easter kolmanda päeva lõpetab täielik metalbändide maraton eesotsas kohaliku Wyrm Sub Terra, Cryptica, soomlaste Re-Armed’i ja Intactiga. Neist viimane esitleb ühtlasi enda tuliuut „Chasing Shadows” EP-d. Lisaks kraabivad seinu Nuclear Monarch ja kolm suurepärast Soome thrash- ja doom metal-bändi Supreme Havoc, Vuolla ja Takalaiton. Kõik vennasrahva esindajad väisavad Tallinnat erinevate Eesti ja Baltikumi tuuride raames. Üks on kindel − mürglit saab julmalt ja iroonilisel kombel valitseb rokiklubis F.U.B.A.R. vähemalt pühapäeval õnnis vaikus.

 

Rokiklubi F.U.B.A.R. aprill toob raskemuusika fännideni veel hulganisti häid kontserte ja üle 40 artisti Eestist, Venemaalt, Soomest ja mujalt. Kavaga saab end kursis hoida klubi Facebooki lehel.

 

Previous

Maria Valdmaa: „Laulmine on olemise viis”

Next

Paul Neitsov: Tommy Emmanuel on elavatest kitarristidest suurim kitarrimuusika mõjutaja

Check Also