Esmaspäev, september 25 2023

KSG vilistlane ja Kitarrikooli töötaja Gerly käis oma vanas koolis Eesti Kontserdi koolikontserti kuulamas ja sai inspiratsiooni:

“Vastupidiselt kargele talveilmale täitus Kadrioru Saksa Gümnaasiumi aula hispaaniapäraste kuumade flamenco rütmide ja kitarrimuusikaga. Kristo Käo oma tutika flamencokitarriga, Maria Rääk temperamentsel tantsusammul ja Reigo Ahven kastitäie rütmide ja cajoniga olid Eesti Kontserdi poolt korraldatava koolikontsertide sarjaga jõudnud KSG-sse.

45-minutiline kava oli lõbus, sisukas, õpetlik ja kaasahaarav. Lugude ja tantsunumbrite vahele räägiti humoorikaid lugusid, õpetati veidi kitarrimängu, plaksutamist, cajoni ja ühtlasi ka tantsu. Tundus, et hispaania teema saalitäiele õpilastele meeldis ja koolipõradatel trampimisega ei hoidnud end ka keegi tagasi. Seda, et koolirahvas rahule jäi, kinnitasid omakorda ka kontserdi lõppedes lava äärde kogunenud autogrammi jahtijad (jahtijannad).

Võib öelda, et selline üritus tõmbab ikka üsna hästi päeva käima 🙂 Kitarrikooli kontorisse tagasi jõudes käisid mul käed veel mitmeid kordi cajonil buleriase rütmis 🙂 Minu jaoks oli see päev nostalgiline, kuna kuulasin kontserti saalis, kus 8 a tagasi lõpetasin pika 11 a kestnud tee… KSG, flamenco,toredad kohtumised ja südamlikud mälestused olid minu 30. jaanuari päevateemaks :)”

Previous

Isepäine ja sõltumatu Marc Ducret

Next

Akordsaate kontrolltöö kordamisküsimused

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also