img_3316kSügisel saab jälle liituda Aldo Järve kursustega. Esimene võimalus end kirja panna on juba Kitarrikooli sünnipäeval, 19. mail. Seekord on kavas alustada kolme uue asjaga: rütmikursus medikaga mängijatele, rütmikursus sõrmedega mängijatele ja fingerstyle. Muide, suveks on valmis ka Aldo Järve fingerstyle netikursus, mida saavad siis kasutada nii need, kes tunnis käivad kui ka kõik iseõppijad.

Fingerstyle

Aldo ütleb nii: ”Fingerstyle on kitarrimängu tehnika, kus parema käe pöidlal on täita kaks tähtsat rolli – bassi mängimise funktsioon (vahelduv bass + bassikäigud) ja rütmi hoidmise funktsioon ja parema käe sõrmedel on pöidlast sõltumatult täita samuti kaks tähtsat rolli – meloodia ja harmoonia mängimine. Seega on tegemist täiusliku mängutehnikaga, kus kõik need muusikas vajalikud funktsioonid on täidetud üheagselt, ühel pillil.” Sellest kursusest osavõtmiseks peaks üht-teist juba varasemast oskama. Liituda saab jälle septembris.

Saatekitarri rütmikursus sõrmitsejale ja medikaga mängijatele

Paljud, kes teavad juba tervet hunnikut akorde, ei oska endiselt midagi peale hakata parema käega. Milliseid rütme valida ja kuidas neid mängida? Siia kursusele võiksid tulla need, kel Kitarrikooli baaskursus läbitud või elementaarsed akordimängu võtted omal käel õpitud.

Previous

Martti lugu kitarriõpingutest

Next

Jämm ja kitarr

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also