Kitarrikooli ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia korraldatavale tasuta täiendkoolitusele laekus palju rohkem sooviavaldusi kui me pilootprojekti raames koolitada saame. Huvi on suur ja loomulikult ei jää see koolitus viimaseks.

Lisaks õpetajate koolitamisele peaks kool planeerima ka kõike muud, mis teeks kitarriõppega alustamise võimalikuks. Need koolid, kelle muusikaõpetajad algavast koolitusest osa võtavad, saavad juba käesoleva õppeaasta IV veerandil esimesi katsetusi teha, sest selleks ajaks jõuab koolitus praktika faasi. Kuid ka kõik teised koolid saaksid juba praegu infot koguda ja plaane teha.

Selleks, et planeerida õpetajate täiendkoolitust, õppekeskkonna loomist, kitarriõppe paigutamist tunniplaani ja kuulda teiste kogemusi, on võimalik kutsuda enda kooli tasuta nõu andma Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kitarripedagoogika õppejõud ning Tartu Ülikooli haridustehnoloogia doktorant Kristo Käo. Esimeses järjekorras püüan läbi käia koolitusest osa võtvate õpetajate koolid, aga kui piirkonnas on veel huvitatud koole, aitan hea meelega ka teid!

Soovi korral tuleks täita registreerimisvorm, mis asub lehel

koolikitarr.ee/koolile

Seejärel saame soovijad piirkonniti graafikusse paigutada. Ühe kokkusaamise pikkuseks võiks planeerida ca 40 min ja sellest võiks osa võtta keegi kooli juhtkonnast ning muusikaõpetaja(d). Konsultatsioonid toimuvad käesoleva õppeaasta jooksul.

Projekti “Koolikitarr” nimel, lugupidamisega

Kristo Käo

6444096 (assistent, korralduslikud küsimused)
5032714 (Kristo Käo, sisulised küsimused)

Previous

Koolikitarri voldik valmis

Next

Kõige lihtsam taskustuudio - Garageband

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also