Tatari 6 ukselävelt vaadates tundub tänav sel sügisehõngusel hommikul vaikne. Suvistele üritustele on julma pauguga uks suletud ning aeg on väravad avada. Eelmisel nädalal raske kannahoobiga käima tõmmatud hooaeg sai juba tunda suurt publikumenu − laupäeval lammutas Rockstar’si laval doom-rock’i koljat Taak. Sellest tulenevalt on ootused uueks hooajaks kõrged!

Pressiteade

Foto: Tharapita (muusikute arhiivist)

Rockstar’s on Tallinna vanima rokiklubi tiitli auga välja teeninud – 15 aastat saab selle hooajaga täis. Vaevalt oskab keegi kokku arvutada mitu kitarristi on liiga rasket võimendit sellest järsust trepist alla vedanud, mitu trumminahka on sel võrdlemisi kitsal laval puruks löödud või mitu inimest on Rockstar’si hubastes soppides avastanud endas rokipisiku.

15 aastat on ühe rokiklubi jaoks aukartustäratav iga! Midagi oleme nähtavasti teinud õigesti kui kõrvale on tekkinud ja sama kiiresti ära kadunud oi kui palju teisi. Põhiline on jalad maas hoida ja muutuste tuultes lehvida. Nõnda vahetab Rockstar’s selle hooaja alguses mõtteliselt karva, kui Eesti roki- ja popipubliku poolt armastatud bändi Shanoni trummar Henry Hinno annab klubi programmijuhi ohjad üle nooremale generatsioonile ning rooli asub keerama Madis Velström − kombe kohaselt on ta samuti bändimees, laulja bändides Intact ja Mad Harley.

Septembri kava on kõigile imetlemiseks Rockstar’si kohal toimetava baari Woodstocki aknale naelutatud juba augusti algusest alates. Ikka selleks, et kohalik rokirahvas saaks atra seada. Üle 12 aasta astub Tatari tänava keldris lavale legendaarne Tharaphita ja üle kahe aasta esineb taas kuulsustest koosnev Astro Zombies. Lisaks näeb septembris „roku” laval veel üle 30 artisti Eestist, Soomest ja isegi Ukrainast. Lisaks tihedale kontsertprogrammile, leiab Rockstar’sis tegevust ka nädala sees, kus teisipäeva õhtuti toimub rock-viktoriin, kolmapäeviti seltskonnamängud ja palju muud põnevat. Kavaga saab tutvuda Woodstocki akent vaadates või minnes klubi Facebooki lehele.

Previous

Mooste Rahvamuusikakool õpetab Viimsis kitarri

Next

Akustilise kitarri kursused Tallinnas

Check Also