6. veebruaril esitles Von Krahli baaris Tõnu Naissoo trio 1970. aastal ilmunud vinüülplaadi uuspressi, mille andis välja Norra plaadifirma Jazzaggression Records.

Tõnu Naissoo (Foto: Kris Moor)

Tekst ja fotod: Kris Moor

Ma ei olnud siis veel sündinud, kui Tõnu Naissoo 16aastaselt seda plaati salvestas, ent kusagilt latentsest lapsepõlvest mulle siiski meenub selgelt Els Himma võrratu hääl, mida võis aeg ajalt Vikerraadiost kuulda. Els on nüüdseks 74 aastane, aga ta hääl pole minu arust ajaga grammigi muutunud.

Teemu Åkerblom (foto: Kris Moor)

.

Kontserdi juhatas sisse Tõnu Naissoo, kes mainis, et nüüd saate kuulata veidi erinevat versiooni sellest, mis plaadil, sest mängimise tase on pisut muutunud, samuti koosseis. Selle peale publik naeris heatahtlikult.

Koos vanameister Tõnu Naissooga astusid lavale noored Soome muusikud Teemu Åkerblom (bass) ja Aleksi Heinola (trummid). Erikülalisteks olid originaalsalvestusel osalenud laulja Els Himma ja Avo Joala flöödil.

Kes aga kontserdi maha magas, neil on võimalus 8. veebruaril seda Helsingisse kuulama minna. Teine kontsert toimub klubis Kuudes Linja.

.

Albumist saab aimu siit:

Fotogalerii:

Previous

GALERII: Eesti Muusikaauhinnad 2014

Next

Honey B ja T-Bones Tallinnas

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also