Dramamama andis välja teise singli peagi ilmuvalt albumilt “Uphill Battle”. Lugu kannab pealkirja “Here for a Moment” ning on teine helinäide 21. aprillil ilmuvalt albumilt “Uphill Battle”. Albumit saab vinüüli kujul ette tellida 311.ee veebipoest.
 
Sel kevadel näeb ilmavalgust Dramamama kolmas stuudioalbum pealkirjaga “Uphill Battle”. Bändi liikmed Mikk Tammepõld, Viljar Norman ning Ott Adamson käisid 2018. aasta sügisel Nashville’is külas kitarrist Laur Joametsal ning ühiselt salvestati albumijagu uut muusikat. Veebruaris ilmus albumi esimene singel pealkirjaga “End of the Line” ning alates tänasest saab kuulata teist singlit nimega “Here for a Moment”.

“Oma tuhandetes sihtides ja suundades unustame mõnikord ära nautida elu hetkes ja hinnata seda, mis meile antud on ning mis meid ümbritseb,” avab lauluteksti tausta bändi solist Mikk Tammepõld.

Kitarrist Laur Joamets lisab “Selle laulu juured ulatuvad juba aastasse 2012 kui me Linnahalli stuudios algset versiooni salvestamas käisime. Tookord jäigi lugu stuudios lõpetamata. Nashville’is sai ta aga nüüd oma lõpliku vormi.”

Dramamama album “Uphill Battle” ilmub vinüülil ning digitaalsel kujul juba 21. aprillil. Bändi tegemisi saad jälgida siin: https://www.facebook.com/Dramamamamusic

Telli vinüül: https://www.311.ee/uphill-battle

Previous

Muusikud muusikast: Risto Virkhausen

Next

Mida te teate Janisest?

Check Also