Shop » kursused » Aldo Järve “Fingerstyle algajatele” – Automaatse tagasisidega e-kursus

Aldo Järve “Fingerstyle algajatele” – Automaatse tagasisidega e-kursus

25.00

Mida teha kui akordimäng selge, aga midagi jääks justkui puudu? Siis tuleb mängu fingerstyle: mõõduka harjutamise korral suudad peagi mängida ühel kitarril nii akorde, meloodiat kui bassi. Rütmi niikunii. Ja lõpuks ei keela keegi sinna juurde veel laulda. Alustada tuleb aga algusest ja Aldo Järve koostatud kursus on selleks parim eestikeelne võimalus.

NB! Kui tasud tellimuse eest pangalingi või PayPali kaudu, tekib juurdepääs kursustele automaatselt – Sind suunatakse pärast maksmist Kitarrikool.ee lehele sisse logima ja kehtivad samad paroolid, mis ostmise käigus seadsid. Kui soovid arvega tasuda, tekib juurdepääs siis, kui arve on laekunud ja keegi on seda märganud.

Kirjeldus

Aldo Järve Fingerstyle e-kursus

Fingerstyle’i puhul on tegemist on kitarrimängu tehnikaga, kus parema käe pöidlal on täita kaks tähtsat rolli – bassi mängimise funktsioon (vahelduv bass + bassikäigud) ja rütmi hoidmise funktsioon (näiteks üks bass igale täislöögile). Parema käe sõrmedel on pöidlast sõltumatult täita samuti kaks tähtsat rolli – meloodia mängimine (sageli sünkopeeritult st. et, viisi noodid satuvad sageli löökide vahele ega satu kokku bassi nootidega) ja harmoonia mängimine (kus vajalik tõmmatakse kõlama terve akord).

Seega on tegemist täiusliku mängutehnikaga, kus kõik need muusikas vajalikud funktsioonid on täidetud üheagselt, ühel pillil. See tehnika nõuab mängijalt väga head koordinatsiooni ja rütmitunnetust. Samuti on alustamisel vajalik järjekindlus ja püsivus ning kannatlikkus, sest läheb veidi aega, enne kui pöial muutub sõrmedest täielikult sõltumatuks. Koordinatsiooni arendamiseks ongi toodud need esimesed lihtsad harjutused. Suhtuge neisse lugupidavalt ja ärge asuge lugude kallale enne, kui need harjutused soravalt ja veatult kõlama hakkavad.

Jõudu ja edu sel teel!

Aldo Järve

Kursus sisaldab:

  • 20 õppevideot
  • 14 harjutust ja lugu fingerstyle seades
  • 6 õppetundi
  • MatchMySound automaatset tagasisidet – mängi arvutile ette ja saad teada, kuidas läks
  • Kõik harjutused ja lood allalaetaval ja trükitaval kujul (PDF)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Aldo Järve “Fingerstyle algajatele” – Automaatse tagasisidega e-kursus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

MENU

Back