Shop » kursused » Aldo Järve “Saatekitarr 1” – Automaatse tagasisidega e-kursus

Aldo Järve “Saatekitarr 1” – Automaatse tagasisidega e-kursus

25.00

Kitarr on suurepärane instrument, millega saata laulu või teist pilli. Seda seepärast, et kitarril akorde mängides täidab mängija mitut funktsiooni korraga – esitab harmooniat, paneb paika rütmi ja hoiab tempot. Seda kõike võimaldab kitarr teha suhteliselt lihtsa vaevaga ja seepärast saavad sellega peaaegu kõik soovijad hakkama. On sinu valik, kas soovid pärast algkursust kitarrimänguga edasi liikuda või hakkad oma uut praktilist oskust kohe ära kasutama.

See kursus sobib Sinu kõige esimeseks kitarrikursuseks, aga ilmselt saad teadmisi juurde ka siis, kui oled varem omal käel veidi õppinud.

NB! Kui tasud tellimuse eest pangalingi või PayPali kaudu, tekib juurdepääs kursustele automaatselt – Sind suunatakse pärast maksmist Kitarrikool.ee lehele sisse logima ja kehtivad samad paroolid, mis ostmise käigus seadsid. Kui soovid arvega tasuda, tekib juurdepääs siis, kui arve on laekunud ja keegi on seda märganud.

Kirjeldus

Aldo Järve Saatekitarri e-kursus

Kust algab kitarrimängu õppimine? Ikka saatekitarrist – erinevad akordid, rütmid, sõrmitsemisfiguurid ja mediaatoriga (medikaga) mängimine. Kitarrisaade on põhiline asi, mida üks kitarrist teeb – ta kas saadab iseenda või teiste laulu, mõnd sooloinstrumenti või mängib ta bändis. Kõigil neil juhtudel mängib kitarrimängija põhiliselt saadet.

Hea saatekitarrist täidab mitut funktsiooni korraga, ta mängib harmooniat (akorde), hoiab rütmi ja tempot, vajadusel mängib bassikäike, eelmänge ja vahemänge.
Ükskõik, millise stiili te hiljem valite, kõik algab ikka siit!!!

Aldo Järve

 

Kursus sisaldab:

  • 20 õppevideot
  • 16 harjutust ja lugu erinevate saatefaktuuride õppimiseks
  • 6 õppetundi
  • MatchMySound automaatset tagasisidet – mängi arvutile ette ja saad teada, kuidas läks
  • Kõik harjutused ja lood allalaetaval ja trükitaval kujul (PDF)

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Aldo Järve “Saatekitarr 1” – Automaatse tagasisidega e-kursus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sulle võib meeldida ka…

MENU

Back